Nominácia na Súťaž olympijských nádejí do Poznane aj s pretekármi TTS Trenčín

Poznan OH

Výkonný výbor sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky schválil nomináciu na Súťaž olympijských nádejí v rýchlostnej kanoistike, ktorá sa koná od 14. do 16. septembra v poľskom meste Poznaň.

KK TTS Trenčín budú za slovenskú reprezentáciu zastupovať kajakárka Dagmar Čulenová (2002) a kanoisti Peter Stolárik (2003) a Dominik Olexík (2001).

Kompletná nominácia Slovenska:

Kajak – ženy, 1000 m:

K1: Karolína Seregiová, Dagmar Čulenová, Katarína Pecsuková, Nina Holá

K4: Romana Jakubisová, Karolína Seregiová, Emma Horváth, Dagmar Čulenová

Kajak – ženy, 500 m:

K1: Katarína Seregiová, Emma Horváth, Dagmar Čulenová, Katarína Pecsuková

K2: Romana Jakubisová, Lívia Vrecková

K2:  Katarína Pecsuková, Eszter Koczkás

K4: Romana Jakubisová, Karolína Seregiová, Emma Horváth, Dagmar Čulenová

Kajak – ženy, 200 m:

K1: Romana Jakubisová, Karolína Seregiová, Dagmar Čulenová, Eszter Koczkás, Katarína Pecsuková

K2: Emma Horváth, Dagmar Čulenová

K2: Romana Jakubisová, Lívia Vrecková

Kajak – muži, 1000 m:

K1: Marko Ujvári, Márk Meszlényi, Daniel Rybanský, Matej Današ

K2: Michal Pospíšil, Adam Jablonovský

K2: Martin Hvojník, Zsolt Libai

K2: Adam Bende, Martin Iliaš

K4: Daniel Rybanský, Matej Današ, Márk Meszlényi, Martin Iliaš

Kajak – muži, 500 m:

K1: Martin Hvojník, Zsolt Libai, Martin Iliaš, Márk Meszlényi, Matej Današ, Viktor Podhradský

K4: Martin Hvojník, Richard Németh, Zsolt Libai, Marko Ujvári

K4: Daniel Rybanský, Michal Jurčo, Samuel Cagaň, Martin Iliaš

Kajak – muži, 200 m:

K1: Martin Hvojník, Zsolt Libai, Michal Jurčo, Martin Iliaš, Samuel Cagaň, Samuel Podhradský

K2: Michal Pospíšil, Adam Jablonovský

K2: Zsolt Libai, Martin Hvojník

K2: Samuel Cagaň, Martin Iliaš

K2:  Adam Bende, Márk Meszlényi

muži a ženy – kanoe, 1000 m:

C1: Eduard Strýček, Dominik Olexík, Peter Christopher Lérant, Peter Kizek, Peter Stolárik

C2:  Jakub Kunovský, Andrej Mazaník

C2:  Michal Szobolovszky, Peter Kizek

C2:  Patrik Hamrozy, Alex Kútny

ženy – kanoe, 500 m:

C1: Lucia Valová, Sylvia Moravčíková, Kristína Jankovská, Viktória Ikreniová

muži – kanoe, 500 m:

C4: Peter Christopher Lérant, Peter Kizek, Eduard Strýček, Dominik Olexík

muži – kanoe, 200 m:

C1: Eduard Strýček, Dominik Olexík, Peter Christopher Lérant, Peter Kizek, Peter Stolárik

C2: Patrik Hamrozy, Alex Kútny

C2: Jakub Kunovský, Andrej Mazaník

C2: Peter Christopher Lérant, Peter Stolárik

C2: Michal Szobolovszky, Peter Kizek

ženy – kanoe, 200 m:

C1: Lucia Valová, Sylvia Moravčíková, Kristína Jankovská, Viktória Ikreniová